Wiadomości

Francuski think-tank: W ciągu max. 40 lat muzułmanie będą w naszym kraju większością

7 października 2017 07:08:00
Francuski think-tank: W ciągu max. 40 lat muzułmanie będą w naszym kraju większością Źródło:

Prezes francuskiego, libertariańskiego think- tanku Institute des Libertes, Charles Gave, prognozuje że w ciągu maksymalnie 40 lat - biorąc pod uwagę obecne tendencje demograficzne - rodzima, biała populacja we Francji i reszcie zachodniej Europy będzie systematycznie zmniejszać się, ustępując miejsca muzułmańskiej większości.

Charles Gave, ekonomista i komentator polityczny, opublikował swoje wnioski w tym miesiącu na stronie internetowej swojego stowarzyszenia. Pisze wręcz o "znikaniu europejskich populacji". Rodzime populacje kurczą się, a muzułmanie nadal wykazują silną płodność. Finansista wyciąga wnioski z demografii. Według jego ocen, stopa przyrostu naturalnego w białej, francuskiej rodzinie wynosi 1,4. W rodzinie muzułmańskiej jest to już 3,4 do 4. Dzisiejsza populacja Francji wynosi 67 milionów. W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych Francja nie przeprowadza spisów ludności przy uwzględnia pochodzenia etnicznego. Takie dane są więc z musu szacunkowe. Gave wierzy, że we Francji jest już 10 % muzułmanów, a więc 6,7 mln osób.

Analiza tych liczb, malejącej populacji białej i rosnącej populacji muzułmanów prowadzi do wniosku, że ​​muzułmanie osiągną większość we Francji do roku 2057.

- A więc najpóźniej w ciągu 40 lat jest prawie pewne, że większość ludności będzie muzułmanami, i to nie tylko u nas, ale i w Austrii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Belgii i Holandii - pisze. - To nie są przewidywania, ale obliczenia. Nawet nie potrzeba do tego nowych imigrantów.

Oczywiście gwałtowny napływ imigrantów proces ten przyspieszy.

Tagi: