Wiadomości

Wstrząsające nagranie! Wściekły rodzic rozjeżdża nauczyciela przed szkołą [WIDEO]

26 września 2017 09:11:26
Wstrząsające nagranie! Wściekły rodzic rozjeżdża nauczyciela przed szkołą [WIDEO] Źródło:

Ten ojciec który przyjechał odebrać ze szkoły swojego syna, nie potrafił przyjąć odmowy i teraz musiał za to zapłacić. Do konfrontacji z nauczycielem doszło przed szkołą. Na nagraniu widać krótką wymianę zdań między rodzicem i nauczycielem, po czym ojciec zamiast się wycofać ruszył do przodu.

Sprawa trafiła przed sąd. Okazało się, że nauczyciel Gareth McCarthy zabronił 22-letniemu Rainierowi Schoemanowi wjechać na parking, który przeznaczony był tylko dla personelu szkoły. Takie miał zadanie od dyrekcji, aby zatrzymywać auta rodziców, którzy blokowali parking nauczycieli. Jednak Schoeman nie zamierzał odjeżdżać. McCarthy zablokował mu drogę, a gdy wkurzony już tatuś mimo to wykonał podjazd sugerujący, że i tak chce wjechać, to nauczyciel usiadł mu na masce. Wtedy Schoeman wcisnął gaz do dechy.

Gareth McCarthy został poważnie ranny w zdarzeniu. W sądzie okazało się ponadto, że w trakcie ataku szału Schoemana, w aucie znajdowała się także 9-letnia córka jego partnerki. Mężczyzna został skazany na 10 miesięcy więzienia.

Tagi: