Wiadomości

Polityczny skandal! Córka prezydenta Azerbejdżanu podczas jego wystąpienia o ludobójstwie na szczycie ONZ robiła TO! [WIDEO]

25 września 2017 07:43:48
Polityczny skandal! Córka prezydenta Azerbejdżanu podczas jego wystąpienia o ludobójstwie na szczycie ONZ robiła TO! [WIDEO] Źródło:

Podczas szczytu ONZ swoje 2 minutowe wystąpienie miał prezydent Azerbejdżanu, który zgromadzonym przybliżył szczegóły zbrodni wojennych, które miały miejsce w czasie konfliktu Nagorno-Karabakh - wojnie między Azerbejdżanem, a Armenią o azerbejdżański region. Konflikt trwał w latach 1988-1994, a opisywana bitwa w 1992. Prezydent Ilham Alijew w Nowym Jorku opowiedział o horrorze, jaki miał miejsce w tym roku, gdy zginęło 613 Azerbejdżan.

Jednak nie wszyscy byli zainteresowani wystąpieniem prezydenta. Najbardziej widać było to po... córce Alijewa - 33-letnia Leyla zamiast skupić się na słowach ojca, wolała robić sobie "zszokowane" zdjęcia. Robiła je dokładnie w momencie, gdy jej ojciec mówił o ludobójstwie, jakiego dopuścili się armeńscy żołnierze względem ludności cywilnej.

Tagi: