Wiadomości

Brutalna bójka imigrantów we Włoszech. Nagle jeden z nich wyciągnął... [WIDEO]

22 września 2017 09:49:22
Brutalna bójka imigrantów we Włoszech. Nagle jeden z nich wyciągnął... [WIDEO] Źródło:

Kolejny incydent z imigrantami w tle. Tym razem pobili się między sobą. Mogło się to skończyć o wiele gorzej, ponieważ jeden z uczestników bójki wyjął broń.

Do zdarzenia doszło we włoskiej Weronie. Na jednej ze stacji autobusowych dwóch imigrantów zaczęło się bić między sobą. Bójka była brutalna. Ciemnoskóry mężczyzna w bluzie z napisem "Defend Paris" lepiej radził sobie w walce. Kiedy uznał, że walka jest skończona, po prostu odszedł. Jego rywal jednak nie dawał za wygraną i ruszył za nim. Mężczyzna jednak ostudził szybko jego zapędy wyciągając w pewnym momencie... pistolet.


Napastnik zaczął mierzyć do krewkiego mężczyzny, aby ten się uspokoił. Po wszystkim jak gdyby nigdy nic odszedł sobie. Wszystko nagrał jeden z kierowców autobusu postawionego na pętli.

O tym zdarzeniu została poinformowana policja, która dość szybko zareagowała. Chwilę później jeden z pasażerów autobusu nagrał, jak dwóch policjantów mierzy z broni do uzbrojonego mężczyzny. Ten poddał się od razu podnosząc ręce do góry.


Na kolejnym nagraniu widać, jak przyjechało wsparcie i zatrzymują uzbrojonego napastnika. Tak właśnie wygląda życie w zachodniej Europie w XXI wieku.


Tagi: