Wiadomości

Lesbijki, które masakrowały synka młotkiem SKAZANE!

21 września 2017 10:39:45
Lesbijki, które masakrowały synka młotkiem SKAZANE! Źródło:

Para lesbijek z Oklahomy, które znęcały się nad 5 letnim synkiem jednej z nich, została osądzona i skazana na 20 lat więzienia. Rachel Stevens, 29 lat, i jej partnerka Kayla Jones, 26 lat, stanęły przed sądem pod zarzutami zaniedbywania i stosowania przemocy wobec małoletniego chłopca.

Sprawa wypłynęła na jaw, gdy w grudniu 2015 roku dziecko trafiło do szpitala w Tulsie, z obrażeniami na twarzy i napadami padaczkowymi. Lekarze po wstępnych badaniach zdecydowali się zawiadomić policję. Dziecko miało liczne złamania, na różnym etapie gojenia, co oznaczało, że przechodziło wiele urazów w różnym czasie. Chłopiec został zatrzymany w szpitalu, bo stwierdzono u niego uraz mózgu, czego skutkiem były napady padaczki. Kiedy policjanci porozmawiali z chłopcem odkryli przerażającą prawdę.

Matka i jej partnerka biły go pasem po całym ciele, jedna z nich uderzyła go także młotkiem w dłoń. Chłopiec powiedział też, że matka kopnęła go w krocze, z taką siłą, że zaczął krwawić. Nadużycia musiały trwać według lekarzy co najmniej kilka miesięcy. Para lesbijek żyła ze sobą od trzech lat. Pod opieką mieli jeszcze dwójkę innych dzieci: bliźniaczego brata maltretowanego chłopca i jego 8 letnią siostrę. Policja nie ujawnia, czy pozostałe dzieci były również źle traktowane.

Dzieci przebywają obecnie pod opieką rodziny zastępczej. Poszkodowany chłopczyk dochodzi do zdrowia i czuje się coraz lepiej w nowym otoczeniu. Jego rodzice zastępczy mówią, że jest dziś zupełnie innym dzieckiem, niż wtedy gdy do nich przyszedł. Jego biologiczna matka i jej przyjaciółka już nigdy go nie skrzywdzą. Otrzymały dożywotni zakaz kontaktowania się z dzieckiem.

Tagi: