Wiadomości

Kolejny koniec świata już w tę sobotę! Ta data ma wynikać z... Biblii! Czy to początek apokalipsy?!

20 września 2017 08:28:44
Kolejny koniec świata już w tę sobotę! Ta data ma wynikać z... Biblii! Czy to początek apokalipsy?! Źródło:

"Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu" to słowa z Apokalipsy świętego Jana. Fragment ten zdaniem Davida Meade ma świadczyć o tym, że koniec świata będzie miał miejsce... już za kilka dni.

Pisarz David Meade opiera swoją tezę właśnie na Biblii oraz na układzie planet. W sobotę, 23 września na niebie będzie miało miejsce rzadkie zjawisko. Meade twierdzi, że apokaliptyczna "niewiasta" to gwiazdozbiór panny, który w sobotę ma znaleźć się na tle słońca, a nad księżycem. Jaki inny znak miałby świadczyć o tym, że to już teraz rozpoczyna się koniec świata? Słowa z księgi Joela, ze Starego Testamentu:

- Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim nadejdzie wielki i napawający lękiem dzień Jehowy.

Zdaniem Meade ten opis idealnie pasuje do ostatniego całkowitego zaćmienia słońca 21 sierpnia i to ów zwiastun końca.

Meade twierdzi również, że 23 sierpnia w świat uderzy asteroida X Nibiru, co spowoduje serię katastrof i klęsk żywiołowych na całym świecie.

Naukowcy zapytani o to przez portal Dziennik Zachodni, twierdzą, że nic nie wiedzą o żadnym zagrożeniu asteroidą X Nibiru. Jedyna asteroida, która może stanowić jakiekolwiek zagrożenie, to Florence o średnicy 4 kilometrów, która we wrześniu ma przelecieć obok ziemi. Tylko, że to "obok" to 7 milionów kilometrów odległości.

Meade nie wspomina nic o pozostałej części Apokalipsy. W jego rozważaniach jest tylko wielka asteroida, która miałaby równo 23 września zakończyć życie na naszej planecie. Jednak według Biblii "Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu" to dopiero początek. Po pierwszym zwiastunie końca świata władzę nad światem ma objąć na 42 miesiące Antychryst. Po tym czasie ma się rozpocząć Armagedon.

Niektórzy za zwiastuny końca świata przyjmują klęski żywiołowe, które ostatnimi czasy dotykają cały świat. Ostatnie huragany i powodzie, czy nawet trzęsienie ziemi w Meksyku, w którym zginęło ponad 200 osób, miałyby świadczyć o tym, że "koniec jest bliski".

Tagi:
Źródło: Dziennik Zachodni