Sport

Gwiazdor reality show zadebiutował w MMA i... brutalnie znokautował rywala! [WIDEO]

18 września 2017 09:41:59
Gwiazdor reality show zadebiutował w MMA i... brutalnie znokautował rywala! [WIDEO] Źródło:

W Polsce znane są przypadki, kiedy uczestnicy reality show przerzucili się na MMA. Podobna moda dotarła również do Anglii.

Paweł "Trybson" Trybała, Alan Kwieciński czy Wojciech Gola to uczestnicy Warsaw Shore, którzy postanowili spróbować swoich sił w sportach walki. "Trybson" wygrał trzy walki i dwie przegrał. Alan natomiast wygrał 5 pojedynków, ale 4 przegrał. Ostatni z listy, czyli Wojtek póki co nie walczył jeszcze profesjonalnie, ale swój debiut zaliczy niedługo w starciu z Piotrem Witczakiem znanym bardziej jako Bonus BGC.

Okazuje się, że nie tylko w Polsce jest moda na przechodzenie z reality show do MMA. Ostatnio w klatce na gali BAMMA zadebiutował uczestnik popularnego w Anglii programu "Geordie Shore" Aaron Chalmers. Był on przez znawców skazywany na porażkę. Okazało się jednak, że jego umiejętności nie są takie niskie i zaskoczył wszystkich krytyków.

Zawodnicy zaczęli spokojnie, próbując rozpoznać rywala. Wypuszczali oczywiście ciosy, ale nie mogły one zrobić większej krzywdy. Po 30 sekundach walki Chalmers zdecydował się poważniej zaatakować. Trafił wpierw lewym prostym, po czym zaczął atakować bardziej obszernymi ciosami. Pierwszy i drugi nie doszły celu, ale trzeci był zabójczy i posłał przeciwnika na deski. Sędzia widząc jak zawodnik poleciał, postanowił od razu przerwać pojedynek i nie trzeba było kończyć ciosami w parterze.


Tagi: