Sport

UFC: Polak zdominował rywala w pierwszej rundzie. W drugiej jednak... [WIDEO]

17 września 2017 08:58:59
UFC: Polak zdominował rywala w pierwszej rundzie. W drugiej jednak... [WIDEO] Źródło:

Niestety nie udał się powrót Krzysztofa Jotki po przegranej z Davidem Branchem. Na gali UFC Fight Night 116 w Pittsburghu Polak został brutalnie znokautowany przez Uriah Halla , chociaż pierwszą rundę wygrał zdecydowanie.

Pierwsza runda to zdecydowany popis Polaka. Jotko świetnie prowadził walkę i już na początku zepchnął rywala do defensywy. W pewnym momencie nasz rodak trafił rywala kilkoma silnym ciosami, które nim wstrząsnęły. Hall'owi zaczęły się uginać nogi, aż w końcu wylądował na macie. Krzysiek starał się go wykończyć ciosami podbródkowymi, ale Amerykanin wytrzymał tę nawałnicę. Później Jotko sprowadził przeciwnika do parteru, gdzie skutecznie obijał go łokciami. Był nawet bliski poddania, po tym jak ciasno zapiął duszenie. "Primetime" przetrwał jednak te wszystkie ataki i dotrwał do końca rundy.


Druga runda rozpoczęła się o wiele spokojniej. Jotko nie szarżował tak jak w pierwszej i tym razem to on dał się zepchnąć do defensywy po dwóch minutach walki. W pewnym momencie Hall wystrzelił potężnym prawym, którym rzucił Polaka na deski. Niestety Amerykanin zrobił to, co nie udało się naszemu rodakowi rundę wcześniej. "Primetime" nie wypuścił już zwycięstwa z rąk i ciosami w parterze dobił Jotkę.


Tym samym Hall wrócił po serii 3 porażek. Natomiast Jotko zaliczył drugą z rzędu przegraną po serii 5 wygranych.

Tagi: