Sport

Zamieszki przed i w trakcie meczu Ligi Mistrzów. Rosyjscy kibice STRZELALI do sędziego! [WIDEO]

14 września 2017 09:14:31
Zamieszki przed i w trakcie meczu Ligi Mistrzów. Rosyjscy kibice STRZELALI do sędziego! [WIDEO] Źródło:

W tym tygodniu wróciła Liga Mistrzów. Na boiskach padło mnóstwo bramek, ale nie zabrakło również emocji poza sportowych.

Powrót Ligi Mistrzów oznacza dla kibiców wyjazdy po całej Europie. Oczywiście wiele ekip w takich przypadkach chce się sprawdzić z rywalami, z którymi nie grają na co dzień. Tak było na przykład podczas spotkania Mariboru ze Spartakiem Moskwa.

Słoweńcy bardzo chcieli sprawdzić osławionych fanów Spartaka. Walkom zapobiegła jednak słoweńska policja, która stała się celem kibiców Mariboru. Skoro nie udało im się skonfrontować z Rosjanami, to uderzyli w funkcjonariuszy. Doszło do sporego starcia. W ruch poszły butelki i różne przedmioty. Policjanci natomiast używali pałek i gazu.

Podczas już samego meczu Rosjanie odpalili pirotechnikę. W pewnym momencie jednak z rakietnicy została wystrzelona raca w kierunku boiska. Na szczęście nikogo nie trafiła, ale niewiele brakowało a sędzia mógłby oberwać.


Zobaczymy jaka kara spotka Spartaka po tych wybrykach. Możliwe, że prócz kary finansowe, będzie również zakaz na kolejny wyjazd w Lidze Mistrzów. Sam mecz zakończył się remisem 1:1.

Tagi: