Wiadomości

Chrześcijanka wyrwała mikrofon podczas muzułmańskiego wiecu. Dała MOCNE przemówienie i świadectwo wiary! [WIDEO]

12 września 2017 16:14:35
Chrześcijanka wyrwała mikrofon podczas muzułmańskiego wiecu. Dała MOCNE przemówienie i świadectwo wiary! [WIDEO] Źródło:

W dobie poprawności politycznej wyrażanie swojej opinii na temat islamu wymaga ogromnej odwagi. Miała ją na pewno ta kobieta, która postanowiła skrytykować islam podczas ich wiecu.

Texas jest na pewno jednym z najbardziej konserwatywnych stanów Ameryki Północnej. Nic więc dziwnego, że ludzie tam patrzą nieprzychylnie na to co islam robi na świecie, a zwłaszcza w ich kraju. Podczas jednego z wieców muzułmanów z okazji dnia kapitolu niespodziewanie wtargnęła chrześcijanka, która wzięła mikrofon i dała mocne przemówienie.

- Głoszę imię Pana Jezusa Chrystusa w teksańskim kapitolu. Staję przeciwko islamowi i fałszywemu prorokowi Mahometowi. Islam nigdy nie zdominuje Stanów Zjednoczonych! Nie zdominuje Teksasu! - powiedziała kobieta, zanim zabrano jej mikrofon.

Po odebraniu jej mikrofonu, kobieta poszła do reszty kontrmanifestantów, którzy sprzeciwiają się islamowi. Tam również miała kilka zdań do powiedzenia.

- Jezus was kocha. Umarł za was na krzyżu. Mahomet nie zrobił nic, poza byciem zboczeńcem - zakończyła chrześcijanka.