Sport

Ostra bójka w polskiej lidze. Polała się krew! [WIDEO]

11 września 2017 16:22:40
Ostra bójka w polskiej lidze. Polała się krew! [WIDEO] Źródło:

Niższe ligi rządzą się swoimi prawami. Tam często nad techniką góruje twarda gra, przez co często dochodzi do fauli, a stąd niedaleko już do bójki. W tym przypadku doszło do krwawego starcia.

Całe zajście miało miejsce podczas meczu Okręgówki pomiędzy Grodem Podegrodzie a Skalnikiem Kamionka. Mecz obfitował w bramki, których kibice tego dnia zobaczyli aż pięć. Gospodarze spotkania wygrali 3:2 i tym samym odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. Taki przebieg gry nie spodobał się kilku piłkarzom Skalnika, przez których doszło do awantury.

Najpierw doszło do zderzenia zawodników obu drużyn, w którym ucierpiał piłkarz Grodu. Koledzy z drużyny poszkodowanego zaczęli odpychać rywali. W pewnym momencie emocje ewidentnie poniosły zawodnika Skalnika grającego z numerem "2". Zapomniał, że znajduje się na boisku, a nie przed lokalnym barem i "poczęstował" przeciwnika ciosem z główki.

Uderzony piłkarz od razu zalał się krwią i potrzebna była pomoc medyczna. Agresora zapewne nie u ominie kara, która w takim przypadku może być bardzo surowa i skutkować tym samym długim zawieszeniem.


Tagi: