Sport

Rosjanin znów prowokuje Polaków! Wrzucił kolejne zdjęcie

4 września 2017 08:49:46
Rosjanin znów prowokuje Polaków! Wrzucił kolejne zdjęcie Źródło:

Rosjanie pokonali w finale mistrzostw Europy Niemców po pięciosetowej batalii. Niektórzy jednak zamiast się cieszyć z sukcesu, woleli dopiec Polakom.

Tegoroczne mistrzostwa świata w siatkówce rozgrywane były w Polsce. Niestety naszym reprezentantom nie poszło najlepiej i odpadli w barażach o ćwierćfinał. Ta porażka biało-czerwonych ucieszyła zawodnika reprezentacji Rosji Aleksieja Spiridonowa. Rosjanin wstawił wtedy na portal społecznościowy zdjęcie, na którym widać telewizor z wynikiem meczu Polska - Słowenia. Spiridonow pokazywał w kierunku TV środkowy palec, a wszystko skwitował podpisem w języku polskim "Jak się masz Polsko? Kocham!".

W ćwierćfinale Rosjanie trafili na pogromców Polaków i łatwo wygrali z nimi 3:0. Taki sam wynik zanotowali w meczu półfinałowym z rewelacją turnieju, Belgią. Dopiero w finale mieli ciężko. Wysoko poprzeczkę postawili im Niemcy. Dopiero po pięciu setach udało się wyłonić zwycięzcę. Rosja pokonała Niemców 3:2.

Zamiast się cieszyć z sukcesu, Spiridonow postanowił znów wbić szpilę Polakom. Zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie, na którym widać, jak jego kolega z drużyny, Siergiej Grankin odbiera nagrodę dla najlepszego rozgrywającego turnieju. Pod fotografią zamieścił podpis "Gdzie jest Polska?",


Tagi: