Sport

Tym zdjęciem Rosjanin mocno wkurzył Polaków! To nie pierwszy raz [FOTO]

31 sierpnia 2017 08:02:33
Tym zdjęciem Rosjanin mocno wkurzył Polaków! To nie pierwszy raz [FOTO] Źródło:

Niestety Polacy nie będą miło wspominać tegorocznych mistrzostw Europy w siatkówce. Biało-czerwoni przegrali ze Słowenią 3:0 i ostatecznie pożegnali się z turniejem. Są jednak tacy ludzie, których porażka naszej reprezentacji mocno ucieszyła. Taką osobą jest pewien Rosjanin.

Tym kimś jest Aleksiej Spiridonow. Zawodnik siatkarskiej reprezentacji Rosji. Rosjanin znany jest z niechęci do naszego kraju i nieraz to pokazywał. Na mistrzostwach świata w 2014 roku udawał, że strzela do polskich kibiców. Innym razem opluł jednego z naszych fanów. Lubi również atakować nasz kraj w mediach społecznościowych.

Tak właśnie zrobił i tym razem. Na swoim Twitterze zamieścił zdjęcie, na którym widać wynik ostatniego meczu Polaków wyświetlony na ekranie TV. Rosjanin pokazuje w kierunku telewizora środkowy palec. Pod fotografią zamieścił wpis w języku polskim: "Jak się masz Polsko? Kocham".

Przypomnijmy, że na rozgrywanym w Polsce turnieju, naszej reprezentacji udało się wygrać 3:0 z Estonią i Finlandią. Ulegliśmy w takim samym stosunku Serbii i w barażach o ćwierćfinał Słowenii. Gdybyśmy awansowali do najlepszej ósemki, to zmierzylibyśmy się w następnej rundzie z Rosjanami. Byłaby to szansa na utarcie nosa kontrowersyjnemu zawodnikowi, jednak z taką formą biało-czerwonych byłoby mało prawdopodobne.


Tagi: