Wiadomości

Tego jeszcze nie było! Muzułmanin kontra... świnia. Zobaczcie koniecznie tę walkę [WIDEO]

30 sierpnia 2017 11:08:42
Tego jeszcze nie było! Muzułmanin kontra... świnia. Zobaczcie koniecznie tę walkę [WIDEO] Źródło:

Nie od dziś wiadomo, że muzułmanie nie spożywają mięsa wieprzowego, a świnie są u nich uznawane jako zwierzęta nieczyste. Islamiści nie mogą mieć kontaktu, ani ze zwierzęciem, ani z ich mięsem. Nic więc dziwnego, że mężczyzna tego wyznania robił co mógł, aby przepędzić zwierzę, kiedy to "zaatakowało" jego i jego rodzinę na pikniku.

To miał być rodzinny wypad nad alpejską rzekę. Muzułmanin rozłożył wraz z żoną koc na trawie, niedaleko wody. Chciał tam zorganizować piknik. Niestety te piękne plany popsuło jedno zwierzę.

Nie był to jednak niedźwiedź, ani inne dzikie zwierzę, które mogło rozszarpać ludzi. Była to najzwyklejsza w świecie... świnia. To jednak wystarczyło, aby przestraszyć żonę muzułmanina oraz jego samego. Mężczyzna usilnie bronił się i odganiał zwierzę torbą.

Świnia nie dawała jednak za wygraną. Niestraszne jej były groźby mężczyzny. Zwierzę było zapewne głodne, a zapach jedzenia zwabił je na koc muzułmańskiej rodziny. Widząc, że odganianiem nic nie wskóra, mężczyzna postanowił zwinąć koc i przysmaki i opuścić ten teren.

Wszystko działo się na oczach turystów, którzy przechodzili tamtejszym szlakiem. Byli oni widocznie rozbawieni zaistniałą sytuacją, a jeden z nich postanowił uwiecznić to na nagraniu wideo.Tagi: