Sport

Gwiazdor Manchesteru zaatakował ochroniarza. Wszystko w obronie kibica!

27 sierpnia 2017 11:01:37
Gwiazdor Manchesteru zaatakował ochroniarza. Wszystko w obronie kibica! Źródło:

We wczorajszym meczu 3. kolejki Premier League Manchester City pokonał na wyjeździe Bournemouth 2:1. Po zwycięskim golu kibice gości wpadli w euforię. Kilku z nich wbiegło na boisko, aby cieszyć się razem z piłkarzami. Jednego z fanów zatrzymała ochrona. W jego obronie stanął Sergio Aguero.

Lepiej to spotkanie zaczęli gospodarze. Fenomenalnym trafieniem w 13. minucie popisał się Charlie Daniels. Anglik huknął z lewej strony boiska, a piłka wpadła w okienko bramki Manchesteru. Goście odpowiedzieli dość szybko. 8. minut po trafieniu Bournemouth gola zdobył Gabriel Jesus.

Przez większość spotkania przewagę mieli goście z Manchesteru. Nie mogli oni jednak przekuć jej na bramki. Sędzia doliczył jednak 5 minut do regulaminowego czasu gry. Przez przerwy w grze mecz wydłużył się jeszcze bardziej. Dzięki temu udało się "The Citizens" zdobyć upragnioną bramkę. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 97 minucie Raheem Sterling.

Anglik od razu pobiegł pod sektor zajmowany przez kibiców gości, aby cieszyć się razem z nimi. Kilku fanów przedostało się, aby uściskać piłkarza. Nie spodobało się to jednak ochronie, która odgradzała kibiców od zawodników. Jeden z przyjezdnych nie miał szczęścia i został rzucony na ziemię przez ochronę. Zauważył to napastnik City Sergio Aguero, który od razu ruszył na pomoc kibicowi.

Argentyńczyk zaczął odpychać ochroniarza. Całą sytuację musiała załagodzić policja, która odgrodziła piłkarza od ochroniarzy. Zawodnik nie dawał jednak długo za wygraną i starał się pomóc fanowi. Niestety jego próby na nic się zdały i kibic został zatrzymany.