Wiadomości

Wstrząsające nagranie! Policjant postrzelony na służbie. "Przekażcie mojej rodzinie, że ich kocham" [WIDEO]

12 sierpnia 2017 10:30:36
Wstrząsające nagranie! Policjant postrzelony na służbie. "Przekażcie mojej rodzinie, że ich kocham" [WIDEO] Źródło:

"Powiedzcie mojej rodzinie, że bardzo ich kocham" - to słowa policjanta postrzelonego na służbie.

Odkąd amerykańscy stróże prawa wyposażeni są w sprzęt rejestrujący, możemy być świadkami wielu tragicznych zdarzeń.Tego dnia oficer Quincy Smith, przyjął wezwanie do sklepu spożywczego Estill w Południowej Karolinie. W pobliżu sklepu dostrzegł podejrzanego, zgodnego z rysopisem i rozpoczął interwencję. Dramatyczne chwile rejestrowała kamera ukryta w jego okularach. Podejrzany nie reagował na wezwania oficera, szedł na przód, nie chciał się zatrzymać i podnieść rąk do góry, ani wyjąć ich z kieszeni.

Funkcjonariusz podszedł bliżej i zagroził użyciem paralizatora. Wtedy mężczyzna odwrócił się i z bliskiej odległości oddał strzały w kierunku policjanta. Ranny zawrócił do radiowozu i wezwał pomoc. Na nagraniu wyraźnie słychać rozmowę z dyspozytorem, gdzie opisuje miejsce zdarzenia i wygląd przestępcy, a także swoje obrażenia. Z każdą chwilą stan policjanta wydawał się pogarszać. W pewnym momencie, prawdopodobnie przygotowany na najgorsze, poprosił o przekazanie wiadomości dla rodziny: "Powiedzcie mojej rodzinie, że ją kocham" - powiedział.

Oficerowi udało się przeżyć brutalny atak, pomimo znacznych obrażeń. Miał złamane dwa żebra i ranę postrzałową szyi.Sprawca został szybko namierzony i zatrzymany.
29 latek, został uznany winnym próby zamordowania i posiadania broni podczas popełniania przestępstwa. Został skazany na 35 lat więzienia.

Tagi: