Wiadomości

Kolejny głupi żart, który mógł się fatalnie skończyć. Nastolatki włożyły kilkumiesięczne dziecko... do lodówki [WIDEO]

11 sierpnia 2017 12:33:26
Kolejny głupi żart, który mógł się fatalnie skończyć. Nastolatki włożyły kilkumiesięczne dziecko... do lodówki [WIDEO] Źródło:

Policja aresztowała dwie amerykańskie nastolatki, które postanowiły nagrać wideo, jak wsadzają do lodówki 7-miesięczne dziecko. Nie zdawały sobie zapewne sprawy z tego, że ich wygłupy mogły skończyć się tragicznie.

Matka 7-miesięcznej dziewczynki postanowiła wziąć prysznic. Nie chciała jednak córeczki zostawiać samej, dlatego poprosiła swoją siostrzenicę i jej koleżankę, aby te zaopiekowały się przez chwilę dzieckiem. Kobieta nie spodziewała się, że dziewczyny mogą być aż tak nieodpowiedzialne.

Nastolatki zamiast zająć się dzieckiem postanowiły nagrać filmiki na Snapchata. Zapewne chciały zyskać popularność wśród rówieśników robiąc głupie rzeczy. Dziewczyny wzięły 7-miesięczną dziewczynkę i włożyły ją do lodówki. Wszystko oczywiście cały czas dokumentowały telefonem. Dziecko płakało a nastolatki się śmiały. Wyjęły je dopiero po chwili.

Matka kiedy dowiedziała się o wszystkim była przerażona. Przyznała, że od tamtej pory nie chce aby ktokolwiek zajmował się jej dzieckiem. Nie ufa nikomu. Zabroniła również siostrzenicy zbliżania się do dziewczynki, aby nie zrobiła czegoś równie głupiego.

Dziecku nic się nie stało, ale policja i tak wszczęła śledztwo. Dziewczyny zostały aresztowane i zobaczymy jaka kara je spotka.Tagi: