Wiadomości

Pomyliła pedały i... wypadła z siódmego piętra parkingu. Spadając trafiła...[WIDEO]

11 sierpnia 2017 09:07:58
Pomyliła pedały i... wypadła z siódmego piętra parkingu. Spadając trafiła...[WIDEO] Źródło:

Przerażający wypadek miał miejsce w centrum Austin. Kobieta parkująca swoje auto na piętrowym garaży spadła z wysokości 7 piętra wprost na ulicę.

Na nagraniu z tego zdarzenia możemy zobaczyć jak samochód spada, lądując na dachu, zaczepiając o tył przejeżdżającego ulicą innego auta. Widać także jak świadkowie próbują udzielać pomocy poszkodowanej w wypadku kobiecie, siedzącej za kierownicą rozbitego pojazdu.

Ofiara wypadku z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Policja przypuszcza, że kobieta pomyliła pedały i z impetem ruszyła do przodu, łamiąc bariery zabezpieczające. Kierowca suva, który cudem uniknął przygniecenia przez spadające z wysokości auto, był w szoku, ale to on pierwszy ruszył na pomoc poszkodowanej.

Policja zabezpieczyła teren, a parking został wyposażony w tymczasowe, dodatkowe bariery z wodą na wszystkich piętrach. Podobne, choć nie tak tragiczne w skutkach zdarzenie, miało już miejsce na tym parkingu niecały rok temu. Wtedy samochód zawisł na skraju najwyższego pietra, ale na szczęście nie runął w dół. Właściciel parkingu będzie musiał przebudować obiekt według nowych wytycznych bezpieczeństwa.


Tagi: