Sport

Gwiazdor odepchnął fankę. Okazało się, że była to.... [WIDEO]

11 sierpnia 2017 08:09:55
Gwiazdor odepchnął fankę. Okazało się, że była to.... [WIDEO] Źródło:

Gwiazdy mogą być często zmęczone natrętnymi fanami. Zwłaszcza przed zawodami, kiedy dochodzi dodatkowy stres. Dość ozięble zareagował Valentino Rossi, który odepchnął kobietę chcącą z nim chwilę porozmawiać. Okazało się jednak, że nie była to fanka.

Kolejny wyścig sezonu Moto GP odbywał się w czeskim Brnie. Za organizację imprezy odpowiedzialne są lokalne władze. Nie dziwi więc, że na zawodach pojawili się przedstawiciele rządzących w rejonie Południowych Moraw.

Na torze zjawiła się również czeska minister rozwoju regionalnego Karla Slechtova. Mogła ona swobodnie wejść na tor i porozmawiać z zawodnikami. Najpierw zamieniła kilka słów i zrobiła pamiątkowe zdjęcie z Marc'iem Marquezem. Następnie chciała porozmawiać i życzyć powodzenia największej gwieździe Valentino Rossiemu.

Włoch jednak nie poznał, że jest to pani minister i wziął ją za jedną z fanek. Dlatego też zamiast rozmowy odepchnął kobietę od siebie, a ludzie z jego teamu kazali jej nie odejść. Całe zajście wyglądało dość komicznie. Pani minister przyjęła to jednak ze zrozumieniem.

Tagi: