Wiadomości

Przemyślana kampania? Producent "Tigera" przeprasza i wpłaca na rzecz powstańców ogromną kwotę!

9 sierpnia 2017 17:47:10
Przemyślana kampania? Producent "Tigera" przeprasza i wpłaca na rzecz powstańców ogromną kwotę! Źródło:

Przemyślana kampania czy może jednak szczere przeprosiny i chęć zadośćuczynienia? Takie pytania nasuwają się po dzisiejszym skandalu z udziałem "Tigera".

Dziś już raz informowaliśmy o kontrowersyjnej reklamie "Tigera" na 1 sierpnia. Grafika ta uderzała w Powstańców Warszawskich i pamięć o nich. Sprawa wyszła dopiero teraz, a internet szybko obeszła fala oburzenia. Ludzie zaczęli publicznie krytykować kampanię napoju energetycznego i nawoływali do bojkotu nie tylko tego produktu, ale również innych należących do firmy Maspex.

Internauci zaczęli wymyślać pomysły, jak firma powinna się zrehabilitować. Najbardziej rozsądnym rozwiązaniem była wpłata na rzecz powstańców. Na początek posypały się przeprosiny z każdej możliwej strony, ale to było za mało. W końcu jeden z szefów Maspexu, pan Krzysztof Pawiński poinformował, że wpłacił na rzecz pomocy powstańcom pieniądze. Kwota jaką wpłacił właściciel firmy wyniosła 500 000 zł!

Czy dzięki tak dużej sumie ludzie zapomną o obrzydliwej reklamie? Póki co wygląda na to, że nie. Internauci zaczynają mówić, że była to przemyślana kampania, a ich stosunek do "Tigera" nie zmienia się i dalej będą bojkotować. W tych środowiskach jednak, w których nie mówiło się o tej reklamie, Maspex może wyglądać jako firma, która dobrowolnie pomaga powstańcom.
Tagi: