Wiadomości

Nielegalny imigrant chciał umówić się z czternastolatką. Trafił jednak na łowców pedofilów, którzy... [WIDEO]

9 sierpnia 2017 09:05:41
Nielegalny imigrant chciał umówić się z czternastolatką. Trafił jednak na łowców pedofilów, którzy... [WIDEO] Źródło:

22-letni nielegalny imigrant z Albanii postanowił spotkać się z czternastoletnią dziewczyną. Jakże się zdziwił, kiedy zamiast dziewczynki naprzeciw niego stanęli łowcy pedofilów.

Edwuart Matranxhi przybył nielegalnie do Anglii z Albanii. Jak widać chciał korzystać na całego z gościnności zachodniej Europy. Postanowił więc umówić się z tutejszą dziewczyną. Nawiązał więc kontakt przez internet. Proponował dziewczynie nawet sex, a ta zgodziła się na spotkanie. Sęk w tym, że te dziewczynka miała mieć 14-lat, ale to nie przeszkadzało imigrantowi.

22-latek pojawił się na miejscu spotkania, ale nie zastał tam dziewczynki. Zamiast niej przybyli łowcy pedofilów z grupy Guardians of the North. Podali się oni w internecie za czternastolatkę, aby ująć pedofila. Kiedy obie strony się spotkały mężczyźni powalili na ziemię imigranta i poczekali z nim na przyjazd policji.

Podczas zatrzymania mężczyzna przyznał się łowcom do wszystkiego. Powiedział też ile ma lat i przepraszał za wszystko. Policja, która przyjechała i zabrała 22-latka ustaliła, że przebywa w kraju nielegalnie i zostanie deportowany. Grozi mu również kara pozbawienia wolności.

Tagi: