Wiadomości

Zamknęła swoją 10-letnią kuzynkę w skrzynce "za karę". Sąd skazał ją na śmierć [wideo]

9 sierpnia 2017 08:36:53
Zamknęła swoją 10-letnią kuzynkę w skrzynce "za karę". Sąd skazał ją na śmierć [wideo] Źródło:

Sammantha Allen jest trzecią kobietą w historii stanu Arizona, która otrzymała karę śmierci. 29-latka w 2011 roku zamknęła swoją 10-letnią kuzynkę Ame Deal w skrzynce i zostawiła na całą noc. Gdy rano odnaleziono ją rano - dziewczynka już nie żyła.

To było gorące lato i Ame ukradła loda, aby się ochłodzić. Gdy dowiedziała się o tym Allen wpadła w szał. Najpierw zmusiła kuzynkę do wykonywania ogromnej ilości ćwiczeń fizycznych w upale (tego dnia temperatury dochodziły do 40 stopni Celsjusza) a potem wraz z mężem zamknęła ją w skrzyni o wymiarach 79x35,5x30,5 centymetrów. Allenowie zamknęli dziecko na noc i poszli spać. To nie był pierwszy raz, gdy dziewczynkę wsadzono za karę do skrzyni. Kara ta była wielokrotnie stosowana między innymi za moczenie łóżka. Tym razem jednak dziewczynka nie przeżyła. Udusiła się. Odnaleziono ją martwą nad ranem.

Kobieta uznana winną znęcania się nad dzieckiem oraz morderstwa. O morderstwo został oskarżony również jej mąż. Jego proces rozpocznie się w październiku. W związku ze sprawą pozapadało już kilka wyroków. Na jaw wyszło, że Ame była maltretowana nie tylko przez kuzynkę, ale i przez innych członków rodziny. Dotychczas najsurowszy wyrok poza Allen otrzymała opiekunka prawna Ame - Cynthia Stoltzman. Została skazana na 24 lata pozbawienia wolności. 10 lat otrzymała Judith Deal, a David Deal- 14 lat więzienia.

Sammantha Allen została skazana na karę śmierci. Ponadto sędzia dołożyła do kary 76 lat pozbawienia wolności. Wzięto pod uwagę takie czynniki jak pomoc męża przy zabójstwie, młody wiek ofiary, fakt że ofiara ufała sprawczyni, wyjątkowe okrucieństwo oraz brak skruchy.Tagi: