Wiadomości

Obrażała papieża Jana Pawła II. Teraz piosenkarka błaga fanów o pomoc [WIDEO]

8 sierpnia 2017 13:07:43
Obrażała papieża Jana Pawła II. Teraz piosenkarka błaga fanów o pomoc [WIDEO] Źródło:

Dramatyczny film na Facebooku opublikowała tydzień temu, najwyraźniej mocno zapomniana, i to w dosłownym sensie, gwiazda - Sinead O'Connor. W nagranym, w podrzędnym motelu Travelodge w New Jersey, piosenkarka zwraca się do fanów z rozpaczą w głosie.

Mówi jak bardzo jest samotna i opuszczona, mówi, że każdego dnia walczy o swoje życie. Przyznała także, że nie ma na świecie nikogo, kto by się o nią troszczył, z wyjątkiem jej lekarza. Nie przebierając w słowach artystka wyrzuca z siebie całą frustrację i skarży się, że choroba psychiczna i narkotyki sprawiły, że wszyscy się od niej odwrócili.

Jeden z gości motelu potwierdził, że gwiazda przebywała tam przez tydzień, na nadgarstku miała wenflon po szpitalnej kroplówce. Przez cały pobyt dzrzwi do jej pokoju pozostawały otwarte na oścież. Fani piosenkarki bardzo zaniepokoili się o stan zdrowia swojej idolki. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia i otuchy.

Irlandzka piosenkarka od dawna zmaga się z depresją i podejmowała już próby samobójcze. W 2015 roku opublikowała na swoim profilu wiadomość, że przedawkowała, bo próbowała popełnić samobójstwo przytłoczona rodzinnymi problemami. Czuła się, jak pisała, "niewidzialna", nic nie znacząca i opuszczona przez wszystkich bliskich. Zarzucała rodzinie, że chce ją odseparować od własnych dzieci (piosenkarka ma ich czworo). Wtedy także odnaleziono ją w jednym z irlandzkich hoteli, bo próbom samobójczym zawsze towarzyszyły samotne ucieczki.

Wcześniej piosenkarka w bardzo emocjonalnych wpisach informowała fanów na Facebooku o swoich myślach samobójczych. Wołanie o pomoc na portalach społecznościowych nie jest tylko próbą zwrócenia uwagi na siebie, podstarzałej gwiazdy. Artystka cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe. Faza depresji bywa u niej poprzedzana stanami euforii. Przyjaciele gwiazdy obiecali się nią zaopiekować. Na profilu Facebookowym, ktoś w imieniu Sinead napisał, że jest już bezpieczna i prosi o poinformowanie o tym swoich fanów. Możemy przypuszczać,że przebywa gdzieś w zamkniętym ośrodku bez dostępu do internetu.

Tagi: