Wiadomości

Wkurzona żona napisała wiadomość na oficjalny profil polskiego klubu. Odpowiedź podbija internet!

8 sierpnia 2017 09:03:39
Wkurzona żona napisała wiadomość na oficjalny profil polskiego klubu. Odpowiedź podbija internet! Źródło: Youtube/Twitter

To mogło się skończyć tragicznie dla pewnego kibica Ruchu Chorzów. Jego zdenerwowana żona napisała na oficjalny profil tegoż klubu z dość nietypowym zapytaniem. Na szczęście dla mężczyzny prowadzący fanpage wybrnął z całej sytuacji.

Każdy facet wie, że nie ma nic gorszego niż wkurzona żona/dziewczyna. Zwłaszcza jeśli wcześniej taką kobietę się oszukało. Wtedy kara może być bardzo nieprzyjemna.

Takie konsekwencje mogły spotkać pewnego kibica, który powiedział, że idzie na mecz Ruchu Chorzów z Chrobrym Głogów. Spotkanie miało rzekomo odbyć się 2 sierpnia. Sęk w tym, że obie drużyny tego dnia nie grały ze sobą. Zdenerwowana żona postanowiła więc napisać w prywatnej wiadomości na oficjalny fanpage "Niebieskich" i zapytać, czy taki mecz się faktycznie odbył.

Z początku prowadzący stronę odpowiedział, że nie, ale dopytał skąd w ogóle takie pytanie. Wtedy kobieta odpowiedziała, że jej mąż powiedział, że idzie na ten mecz. Wtedy administrator się zreflektował i odpisał, że faktycznie takie spotkanie miało miejsce i potwierdził, że jej mąż był na tym meczu.

Screen tej rozmowy trafił do sieci i dość szybko zdobył popularność. Post ten skomentował nawet oficjalny profil Chrobrego Głogów, który również potwierdził, że taki mecz miał miejsce. Cała sytuacja była komiczna, ale męska solidarność nie zna granic.Tagi: