Kuchnia

Były europoseł broni imigrantów z Calais. "Czyli wypadki drogowe liczymy na poczet uchodźców?"

20 czerwca 2017 11:27:21
Były europoseł broni imigrantów z Calais. "Czyli wypadki drogowe liczymy na poczet uchodźców?" Źródło:

Dziś około godziny 4 nad ranem w Calais zginął kierowca, który jechał samochodem o polskich numerach rejestracyjnych. Wszystko przez blokadę ustawioną przez imigrantów. Są jednak tacy, którzy bronią za wszelką cenę tych ludzi.

Taką osobą jest Marek Migalski. Były europoseł wstawił już wiele komentarzy odnośnie tej sprawy. Próbuje on bagatelizować całe zdarzenie i broni sprawców. Z tragedii tej robi zwykły wypadek drogowy i każe uznać również za ofiary muzułmanów 10 ofiar, które zginęły na polskich drogach.


Imigranci ustawili na drodze barykadę z złożoną z pni drzew. Dwie ciężarówki zdążyły przed nią wyhamować, ale niestety kierowca Renault uderzył w stojący przed nim pojazd. Samochód od razu zajął się ogniem i kierowca nie miał szans na przeżycie. Mimo to Migalski broni osoby, które utworzyły zaporę nazywając ich "zrozpaczonymi ludźmi szukającymi schronienia". Do tego za śmierć Polaka oskarża również polski rząd, który jest przeciwko przyjmowaniu uchodźców.To nie pierwsze tego typu kontrowersyjne wpisy byłego europosła. W marcu tego roku bronił gwałtów dokonanych przez imigrantów. Migalski twierdził wtedy, że w Polsce dochodzi do 200 gwałtów dziennie i każdego dnia ginie 1-2 osoby, z czego 90% w domu rodzinny.


Tagi: