Sport

Kibice pokazali stosunek Polski do uchodźców. "Cała Polska śpiewa z nami..."

19 czerwca 2017 10:10:12
Kibice pokazali stosunek Polski do uchodźców. "Cała Polska śpiewa z nami..." Źródło:

Mistrzostwa Europy U-21 w piłce nożnej to świetna okazja do promocji naszego kraju. Kibice również postanowili wykorzystać ten czas i pokazali zachodowi, że nie zgadzają się na przyjmowanie uchodźców.

Polscy piłkarze niestety przegrali w piątek pierwszy mecz ze Słowacją 2:1. Lepiej od zawodników zaprezentowali się jednak kibice, którzy cały mecz głośno śpiewali. Doping był zorganizowany, czego brakuje jednak na meczach domowych dorosłej kadry.

Przy okazji spotkania fani postanowili głośno wykrzyczeć stosunek Polski do przyjmowania uchodźców. Kibice skandowali: "Cała Polska śpiewa z nami, wypier...ać z uchodźcami". Do tego przyjezdni fani sami mogą zobaczyć, jak bezpiecznie jest w naszym kraju dzięki temu, że nie zalała nas jeszcze fala imigrantów. Zwłaszcza w okresie Ramadanu, kiedy nasilają się ataki w Europie. Oprócz tych okrzyków słychać było również pozdrowienia dla naszych braci Węgrów.

A już dziś Polacy przystąpią do swojego drugiego meczu w grupie. Rywalami biało-czerwonych będą Szwedzi, którzy bezbramkowo zremisowali w pierwszym spotkaniu z Anglią. Początek rywalizacji Polaków ze Szwedami zaplanowany jest na godzinę 20:45.

Tagi: