Wiadomości

Imigrant, który skopał Niemkę ze schodów trafia przed sąd. Atak na kobietę nie jest jedynym zarzutem! [wideo]

19 czerwca 2017 07:41:24
Imigrant, który skopał Niemkę ze schodów trafia przed sąd. Atak na kobietę nie jest jedynym zarzutem! [wideo] Źródło:

Po wycieku nagrania z berlińskiego metra, ta sprawa wstrząsnęła światem. Mężczyzna zupełnie bez powodu zaatakował kobietę, kopiąc ją od tyłu i powodując jej upadek ze schodów. Dzięki rozprzestrzenieniu wizerunku szybko udało się schwytać sprawcę. Okazało się, że to 28-letni cygan z Bułgarii - Svetoslav Stoikov. Dopiero teraz mężczyzna stanie przed sądem.

Zapis wideo z kamery przemysłowej ze stacji metra Berlin-Neukölln, U8 Hermannstraße został zarejestrowany wieczorem 27 października b.r. Na nagraniu widać mężczyznę, który bez żadnej przyczyny podbiega do obcej kobiety od tyłu i kopie ją, spychając tym samym ze schodów. Prokuratorzy w Niemczech zidentyfikowali napastnika jako Svetoslava Stoikova, 26-letniego obywatela Bułgarii. Po rozesłaniu listów gończych, mężczyznę rozpoznano w autobusie i został zatrzymany.

Okazuje się, że oprócz ataku na kobietę przed sądem Stoikov odpowie także za ekshibicjonizm. 28-latek miał obnażać się przed obcymi kobietami w miejscach publicznych i masturbować się. Już wkrótce w sądzie w Berlinie odbędzie się pierwsza rozprawa przeciwko Bułgarowi.

Tagi:
Źródło: bild