Wiadomości

Igrał, Igrał i... się doigrał. Tego zwierzęcia lepiej nie drażnić [WIDEO]

17 czerwca 2017 12:22:34
Igrał, Igrał i... się doigrał. Tego zwierzęcia lepiej nie drażnić [WIDEO] Źródło:

Zawód tresera dzikich zwierząt nie należy do tych najbezpieczniejszych. Przekonał się o tym mężczyzna, który wsadził głowę w paszczę krokodyla.

Tajlandia słynie z niebezpiecznych pokazów treserów dzikich zwierząt. Tym razem jeden z nich podjął się włożenia głowy w paszczę krokodyla. Zapewne ten trick wychodził wielokrotnie, ale tym razem było inaczej.

Treser trzymał nieruchomo głowę w paszczy zwierzęcia. Krokodyl nagle jednak zacisnął szczęki i zaczął potrząsać głową swojej ofiary. Na szczęście jednak mężczyźnie udało wyrwać się ze śmiertelnego uścisku, a zwierzę powoli oddaliło się do wody.

Mężczyzna na szczęście przeżył ten atak i ma jedynie rany na głowie. Takie zabawy jednak mogą w przyszłości skończyć się dla niego o wiele gorzej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Belgia: Imigranckie gangi atakują już nawet miejscowe dzieci [WIDEO]
Przed kilkoma dniami grupa ok. 20 młodych imigrantów sprowokowała bójkę w pobliżu dworca kolejowego w Aalst, kradnąc czapkę. Kilku belgijskich nastolatków (najmłodszy miał 12 lat) nie miało szans i poważnie ucierpiało w starciu.
Czytaj dalej

Szlachtowicz: Czy wreszcie jest szansa, by ktoś zatrzymał zabieranie polskich dzieci?
W całej Europie bestialsko zabiera się dzieci Polakom, a marazm z jakim podchodzą do tego włodarze naszego Państwa jest trudny do zrozumienia. Czy pojawia się światło w tunelu i poszkodowane rodziny mogą liczyć na pomoc? Czy wreszcie rząd Beaty Szydło stanie na wysokości zadania i zacznie prawdziwą walkę o polskie dzieci?
Czytaj dalej

Tagi: