Sport

Kibice ze Szwecji napotkali bezdomnego i... wzięli go na mecz [FOTO]

17 czerwca 2017 11:55:49
Kibice ze Szwecji napotkali bezdomnego i... wzięli go na mecz [FOTO] Źródło: Youtube/Twitter

Wczoraj odbyły się pierwsze spotkania mistrzostw Europy w piłce nożnej U-21 w Polsce. Niestety biało-czerwoni przegrali swój pierwszy mecz ze Słowacją 2:1. W drugim meczu naszej grupy Anglia zremisowała bezbramkowo ze Szwecją. Na to spotkanie Szwedzcy kibice zabrali... bezdomnego.

Mecz Szwecja - Anglia rozgrywany był w Kielcach. Mimo, że to mecze reprezentacji młodzieżowych, to nie brakuje kibiców z zagranicy, którzy przyjechali do naszego kraju, aby dopingować swoich piłkarzy. Już pierwszego dnia mistrzostw o szwedzkich fanach zrobiło się głośno. Wszystko przez pomoc bezdomnemu.

Kibice napotkali bezdomnego w Kielcach. Tak zrobiło im się go żal, że postanowili mu pomóc i choć trochę umilić mu życie. Szwedzi kupili więc mężczyźnie buty, dali koszulkę reprezentacji Szwecji, oraz zabrali go na mecz z Anglią. Niestety mecz nie zachwycił i zakończył się bezbramkowym remisem, ale bezdomny na pewno zapamięta to spotkanie do końca życia.


CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Belgia: Imigranckie gangi atakują już nawet miejscowe dzieci [WIDEO]
Przed kilkoma dniami grupa ok. 20 młodych imigrantów sprowokowała bójkę w pobliżu dworca kolejowego w Aalst, kradnąc czapkę. Kilku belgijskich nastolatków (najmłodszy miał 12 lat) nie miało szans i poważnie ucierpiało w starciu.
Czytaj dalej

Szlachtowicz: Czy wreszcie jest szansa, by ktoś zatrzymał zabieranie polskich dzieci?
W całej Europie bestialsko zabiera się dzieci Polakom, a marazm z jakim podchodzą do tego włodarze naszego Państwa jest trudny do zrozumienia. Czy pojawia się światło w tunelu i poszkodowane rodziny mogą liczyć na pomoc? Czy wreszcie rząd Beaty Szydło stanie na wysokości zadania i zacznie prawdziwą walkę o polskie dzieci?
Czytaj dalej

Tagi: