Wiadomości

Węgierska europosłanka: W UE nie ma wolności słowa. Prześladuje się ludzi, którzy mówią prawdę o imigracji [WIDEO]

17 czerwca 2017 07:36:00
Węgierska europosłanka: W UE nie ma wolności słowa. Prześladuje się ludzi, którzy mówią prawdę o imigracji [WIDEO] Źródło:

- Na Węgrzech długo cierpieliśmy pod jarzmem komunizmu - mówiła europosłanka Krisztina Morvai podczas sesji Parlamentu Europejskiego 13 czerwca b.r. - Dlatego dziwi nas, że w Europie Zachodniej swoboda wypowiedzi jest naruszana. Kneblowani są krytycy masowej imigracji.

Krisztina Morvai zyskała rozgłos medialny swoimi publicznymi wypowiedziami. M.in. w 2008 radziła „liberalno-bolszewickim syjonistom” przemyśleć sobie „dokąd uciekną i gdzie się schowają”, a rok później również „zabawić się swoimi małymi obrzezanymi (...)” zamiast szkalować jej osobę (to efekt obrony praw kobiet palestyńskich). W 2006 r. określiła swoją konkurentkę do zasiadania w Komisji ONZ, Andreę Petõ, jako „znaną syjonistyczną aktywistkę” i uznała jej nominację przez rząd Ferenca Gyurcsánya za spowodowaną naciskami władz Izraela.

W 2006 związała się z nacjonalistycznym Ruchem na rzecz Lepszych Węgier (Jobbik), choć formalnie nie wstąpiła do partii. Pojawiała się jednak na demonstracjach nacjonalistycznej Gwardii Węgierskiej (Magyar Garda). W wyborach w 2009 r. została wybrana na posłankę do Parlamentu Europejskiego VII kadencji z 1. miejsca tego ugrupowania. W 2014 r. z powodzeniem ubiegała się o reelekcję, ponownie otwierając listę wyborczą Jobbiku.

To nie pierwsze wystąpienie parlamentarzystki Jobbiku, w którym gromi ona UE.

- To nie Węgry są powodem całkowitego fiaska Unii Europejskiej i załamania waszego systemu. Zamiast badać kwestie suwerenności i samostanowienia Węgier, dlaczego nie przyjrzycie się sobie, swoim decyzjom? - wygarniała eurokratom podczas debaty w styczniu 2012 r.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Gowin chce ułatwić przyznawanie obywatelstwa ukraińskim imigrantom. Narodowcy krytykują politykę PiS
- Moim zdaniem potrzebna jest bardzo odważna decyzja, żeby nie tylko otworzyć polski rynek pracy dla Ukraińców, ale żeby w ogóle Polskę otworzyć dla Ukraińców i żeby otworzyć perspektywy przyznawania obywatelstwa polskiego – mówił wicepremier cytowany przez lokalne Radio PiK.
Więcej...

Belgia: Imigranckie gangi atakują już nawet miejscowe dzieci [WIDEO]
Przed kilkoma dniami grupa ok. 20 młodych imigrantów sprowokowała bójkę w pobliżu dworca kolejowego w Aalst, kradnąc czapkę. Kilku belgijskich nastolatków (najmłodszy miał 12 lat) nie miało szans i poważnie ucierpiało w starciu.
Czytaj dalej

Szlachtowicz: Czy wreszcie jest szansa, by ktoś zatrzymał zabieranie polskich dzieci?
W całej Europie bestialsko zabiera się dzieci Polakom, a marazm z jakim podchodzą do tego włodarze naszego Państwa jest trudny do zrozumienia. Czy pojawia się światło w tunelu i poszkodowane rodziny mogą liczyć na pomoc? Czy wreszcie rząd Beaty Szydło stanie na wysokości zadania i zacznie prawdziwą walkę o polskie dzieci?
Czytaj dalej

Włochy: Siły bezpieczeństwa brutalnie spacyfikowały narodowców protestujących przeciw nadawaniu obywatelstwa imigrantom [WIDEO]
Niestety demonstracja nie przebiegła pokojowo, ponieważ zgromadzeni zostali zaatakowani przez policję. Funkcjonariusze pałkami potraktowali obywateli, a potem użyto przeciw protestującym armatki wodnej. Pokazuje to różnicę pomiędzy traktowaniem imigrantów, a rodzimych mieszkańców swojego kraju. Prawa uchodźców stoją, jak widać wyżej w hierarchii od praw Włochów.
Czytaj dalej

Tagi: