Wiadomości

Imigranci z Somalii zadarli z niewłaściwymi osobami. Dwa szybkie nokauty! [WIDEO]

15 czerwca 2017 15:45:18
Imigranci z Somalii zadarli z niewłaściwymi osobami. Dwa szybkie nokauty! [WIDEO] Źródło:

W Melbourne działa gang złożony przede wszystkim z somalijskich imigrantów. Znani są z napadów i rozbojów. Tym razem jednak, to oni stali się ofiarami.

Somalijczycy trafili do Australii jako uchodźcy. Od tamtego momentu w Melbourne nie jest spokojnie i często dochodzi do napadów, czy włamań. Członkowie gangu czują się bezkarni i bardzo pewnie siebie. Ta pewność zgubiła ich zapewne podczas spotkania z jednym z białych mężczyzn.

Napastnicy nie spodziewali się pewnie, że ktoś może im się postawić, ale szybko zrozumieli powagę sytuacji. Mężczyzna bez koszulki sam znokautował dwóch Somaliczyków, a trzeciego nieco obił jego znajomy. Wszystko to przy żywej reakcji publiki zgromadzonej przy ulicy. Znaleźli się jednak tacy obywatele, którzy odciągali białych od czarnoskórych. Może to da imigrantom do myślenia, że nie mogą robić wszystkiego, co im się podoba.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Gowin chce ułatwić przyznawanie obywatelstwa ukraińskim imigrantom. Narodowcy krytykują politykę PiS
- Moim zdaniem potrzebna jest bardzo odważna decyzja, żeby nie tylko otworzyć polski rynek pracy dla Ukraińców, ale żeby w ogóle Polskę otworzyć dla Ukraińców i żeby otworzyć perspektywy przyznawania obywatelstwa polskiego – mówił wicepremier cytowany przez lokalne Radio PiK.
Więcej...

Belgia: Imigranckie gangi atakują już nawet miejscowe dzieci [WIDEO]
Przed kilkoma dniami grupa ok. 20 młodych imigrantów sprowokowała bójkę w pobliżu dworca kolejowego w Aalst, kradnąc czapkę. Kilku belgijskich nastolatków (najmłodszy miał 12 lat) nie miało szans i poważnie ucierpiało w starciu.
Czytaj dalej

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w ciągu tych kilkunastu miesięcy udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

Tagi: