Wiadomości

Wrocław: Tajne Służby w PRL - wykład Leszka Żebrowskiego

17 maja 2017 04:49:00
Wrocław: Tajne Służby w PRL - wykład Leszka Żebrowskiego Źródło:

Brygada Dolnośląska ONR zaprasza na wykład Leszka Żebrowskiego - autorytetu w dziedzinie historii PRL, zbrodni komunistycznych czy tematu Żołnierzy Wyklętych. Tematem wykładu będzie działalność Tajnych Służb w PRL.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 21 maja o godz. 16.00 we Wrocławiu na ul. Krasińskiego 15a/2 w sali nr 1. Wstęp wolny.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Biuro Detektywistyczne Lampart złożyło raport w prokuraturze i CBŚ
Za pomocą pozyskanych w wyniku naszego postępowania informacji i materiałów wskazaliśmy precyzyjnie:
1. 72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny
Więcej...

Płk Wroński: Cała akcja Rutkowskiego służyła nakierowaniu śledztwa na jeden tor
Dziś pan R. kończy sprawę, „bo to samobójstwo”. Poradziłem mu, by sprawdził w słowniku, co to jest samobójstwo. Odniosłem wrażenie, że cała akcja R. służyła nakierowaniu śledztwa na jeden tor i zaczynam odczuwać, że gdzie pojawia się R. to po to, by się dowiedzieć, czego mają bać się sprawcy
Czytaj dalej

Arabski uczony: Bicie żony w islamie jest terapią dla kobiet cierpiących na masochizm
Mój przyjaciel psychiatra powiedział mi kiedyś, że czasami ludzie przychodzą do niego z problemami małżeńskimi, w których kobieta cierpi na tę chorobę. Doradzał on mężowi, by bił ją w pewien sposób, a problem zostanie rozwiązany. Koran zajmuje się takimi problemami.
Więcej...

Szwecja: Emerytce grożą 4 lata więzienia za napisanie na Facebooku, iż imigranci podpalają samochody
- Mamy w Szwecji wolność słowa. Oznacza to, że ludzie mają prawo mieć odrażające opinie - powiedział minister sprawiedliwości Morgan Johansson. - Ale zawsze istnieją granice ... Na przykład, jeśli chodzi o mowę o nienawiści.
Więcej...

Tagi: