Wiadomości

Lotto - sposób na wygranie milionów, czy zwykłe oszustwo? Kontrowersyjny film! [WIDEO]

18 marca 2017 18:25:51
Lotto - sposób na wygranie milionów, czy zwykłe oszustwo? Kontrowersyjny film! [WIDEO] Źródło:

Ostatnio padła rekordowa wygrana w lotto. Osoba, która trafiła "szóstkę" zgarnie 37 milionów złotych. Wygrana padła w kolekturze, w wiosce Skrzyszów (Małopolska). Przy okazji wygranej nie zabrakło wypowiedzi osób wątpiących w uczciwość zakładów.

Warto przypomnieć kontrowersyjny film, który już usuwano z youtube'a. Jego autor publikujący pod nazwiskiem Jakub Daniłowski, przedstawia się jako były dyrektor totalizatora sportowego ds. technicznych. Postanowił on opublikować film po tym, jak stracił pracę, w której zajmował się stanem technicznym maszyn. Autor pokazuje po kolei jak działają mechanizmy losowania, a także wskazuje błędy, które wynikają ze zwykłych problemów technicznych, porównując je z błędami, które jego zdaniem są efektem oszustwa. Z resztą zobaczcie i oceńcie sami.

Zdaniem autora nagrania to rzeczywistych większych wygranych w lotto zdarza się około 15 w ciągu roku. Twierdzi on, że tylko 2% pieniędzy z wygranych trafia rzeczywiście do ludzi, obstawiających liczby.

Pod artykułami o ostatniej wielomilionowej wygranej również pojawiają się wypowiedzi sceptyczne. Jeden z komentujących podpisujący się pseudonimem "pełna kontrola" napisał:

- Szóstka pada dopiero w momencie kiedy nie ma już możliwości wylosowania kombinacji, która nie została skreślona,. Nad wszystkim czuwa komputer, który dostaje wszystkie kombinacje zakodowaną radiolinią i spośród nich wybiera przed losowaniem taką, która została najmniej razy skreślona lub wcale. Wiadomości są przekazywane do bębna losującego, który dokonuje wylosowania zadanych przez komputer liczb. Ot cała tajemnica kumulacji. Chodzi oczywiście wyłącznie o zarobek. Gdyby chcieli to robić uczciwie i losować jak kiedyś, za pomocą dzieci, zapraszanych do programu, to by nie kupowali oprogramowania za kilkanaście milionów w USA. Od czasu wprowadzenia oprogramowania kontrolującego wyniki losowań, prawie w ogóle przestały padać wygrane 10 z 10, 9 z 9 i 8 z 8 w multi multi. Sprawdźcie losowania z lat 80-90. W każdym losowaniu była jedna l;ub więcej wygranych 9 z 9, 8 z 8 i rzadko nie padała główna 10 z 10. Teraz nie pada praktycznie nigdy. Co kilkadziesiąt losowań. Pełna kontrola. [pisownia oryginalna]

Po ostatniej wygranej na stronie Wirtualnej Polski pojawił się wywiad z politykiem Twojego Ruchu - byłym posłem Janem Cedzyńskim, który miał wyjątkowe szczęście - wygrał szóstkę w lotto, główną wygraną w Express Lotku i 50 tysięcy w Multi Lotku. Chociaż polityk nie podał kwot, można domyślić się, że wygrał niemało.

- Żeby wygrać, trzeba po prostu grać. No i mieć szczęście. - zdradził swój przepis na sukces.

Cóż, znamy jeszcze jednego polityka, który swego czasu miał duże szczęście w Lotto i wygrywał akurat zawsze wtedy, kiedy tego potrzebował. Mała podpowiedź - to były prezydent Polski... ;)

Tagi: